Захист навколишнього середовища є одним з пріоритетних напрямків компанії AB InBev в рамках реалізації глобальної стратегії з корпоративної соціальної відповідальності - Вetter World. «Всесвітній день навколишнього середовища» – один із ключових проектів у сфері екології, спрямований на привернення уваги оточуючих до проблеми надлишку побутового сміття на вулицях міст і водойм.

Компанія AB InBev проводить «Всесвітній день навколишнього середовища», що є глобальною ініціативної ООН, шостий рік поспіль. Співробітники компанії в 25 країнах світу беруть участь у прибираннях, еко-конкурсах на заводах, присвячених захисту довкілля, та інших акціях. Активності спрямовані на привернення уваги до проблем екології, до створення можливості зробити власний внесок у захист навколишнього середовища.

В Україні до «Дня захисту навколишнього середовища 2016» компанія ПРАТ «АБІНБЕВ ЕФЕС УКРАЇНА», бізнес-підрозділ компанії AB InBev, провела загальнонаціональну серію масштабних прибирань у трьох містах України Києві, Харкові та Миколаєві. До заходів традиційно приєдналися як співробітники Компанії, так і активісти, небайдужі до проблеми забруднення, щоб допомогти підготувати до літнього сезону і занять спортом найбільш відвідувані прибережні зони і парки.

До участі в прибираннях долучилися понад 618 осіб. Щороку кількість бажаючих взяти участь у даному проекті зростає як серед співробітників Компанії, так і серед небайдужих громадян.