Тест на безпеку пройдено: на Чернігівському відділенні ПАТ «САН ІнБев Україна» завершилися пожежно-рятувальні навчання

05.03.2018

2 березня лідер пивоварної галузі ПАТ «САН ІнБев Україна» успішно пройшов перевірку безпеки одного з виробництв. Аварійна служба Чернігівського відділення товариства спільно з пожежно-рятувальними підрозділами міста провела планові навчання на території відділення. Рятувальники ліквідували умовну надзвичайну ситуацію на заводі за лічені хвилини.

Комплексні командно-штабні навчання регулярно проводяться для відпрацювання злагоджених дій аварійних служб Чернігівського відділення товариства та підрозділів ДСНС України (Державної служби України з надзвичайних ситуацій) у Чернігівській області. Таким чином ПАТ «САН ІнБев Україна» мінімізує негативні наслідки ймовірних надзвичайних ситуацій та забезпечує безпечні умови праці своїм співробітникам.

Цього разу, згідно з легендою, в компресорному цеху через розгерметизацію ресивера стався витік небезпечної речовини. Аварійна служба заводу сповістила керівництво про небезпеку і викликала пожежно-рятувальні підрозділи. Уже до прибуття пожежників працівники підприємства оперативно евакуювалися. У навчаннях брали участь 27 осіб особливого складу ДСНС із залученням 4 одиниць спеціальної техніки. Рятувальники винесли з компресорної умовного «потерпілого», а також проклали магістральні лінії і нейтралізували умовну аміачну хмару розпорошеним струменем води.

Підсумки навчань підтвердили, що співробітники аварійної служби підприємства та державних пожежно-рятувальних підрозділів готові до ефективних дій з ліквідації надзвичайних ситуацій.

Зазначимо, що в Чернігівському відділенні ПАТ «САН ІнБев Україна» працюють понад 300 фахівців. На сучасному обладнанні заводу виробляється пиво відомих торгових марок: «Чернігівське», «Рогань», Stella Artois, Staropramen, Beck's тощо. Особлива увага на пивоварні приділяється контролю безпеки праці.

«Для нас промислова безпека та охорона праці – це не тільки виконання норм законодавства України і внутрішніх правил Компанії, але й обов'язок перед працівниками та суспільством, що є ключовим моментом стратегії компанії з соціальної відповідальності», коментує Світлана Давидюк, директор Чернігівського відділення ПАТ «САН ІнБев Україна».