O’Torvald розпочав всеукраїнський тур за підтримки бренду «Чернігівське»!

15.11.2017

Цього року фронтмен гурту O’Torvald Євген Галич анонсував спільний проект із брендом «Чернігівське»: Всеукраїнський тур на підтримку нового альбому «Бісайди». На разі це 7 платівка гурту, до якої увійшли 8 драйвових треків із близькою для кожного шанувальника гурту лірикою пісень та неповторним, потужним інструментальним оформленням.

У 2017-2018 році тур прогримить Україною. Гурт виконає свіжі пісні з нового альбому та свої старі хіти, що вже встигли заволодіти серцями українців.  

Запалять концертні зали музиканти разом із своїм головним фанатом та спонсором туру «Чернігівське»  під слоганом : «Вірю – означає можу»!. O’Torvald та «Чернігівське» розділили одну філософію на двох: можна досягнути всього, варто лише вірити в це!

Шлях до успіху для обох партнерів потребував багато сили та віри в свою справу. Так, протягом 30-ти років невеличка пивоварня в Чернігові доклала немало зусиль, щоб здобути всеукраїнського визнання та мати змогу варити видатне пиво для всієї країни. В свою чергу, гурт O’Torvald вперше зібрався в гаражі 11 років тому, щоб разом спробувати зіграти свої перші акорди, а сьогодні вони відомий гурт не тільки по всій Україні, але і в Європі. Саме ця наполегливість до досягнення результатів об’єднала Чернігівське та O’Torvald для спільної праці.

Зустрічай гурт O’Torvald  з новим альбомом «Бісайди» у твоєму місті!