«Чернігівське» представляє новинку — «Чернігівське» LAGER

15.11.2017

Українці люблять українське пиво, котре за якістю і смаком не поступається найкращим європейським маркам.

Пивовари «Чернігівське», ґрунтуючись на своєму багаторічному досвіді та експертизі в пивоварінні, розробили рецептуру і вперше зварили лагер з насиченим і м'яким смаком.

Відмінною рисою «Чернігівське» LAGER є технологія виробництва. Щоб надати смаку пива насиченості та м'якості, пивовари використали три сорти українського ячменю. Приємної хмелевої гіркоти та інтенсивного хмелевого аромату лагеру надає збільшена кількість добірного хмелю, а спеціальна технологія 10 днів бродіння і 5 днів витримки холодом дає змогу напою набути м'якого смаку. Крім того, завдяки високоякісним інгредієнтам у пиві можна відчути легкі нотки спецій і карамелі.

«Чернігівське» LAGER має насичений м'який смак, янтарно-золотий колір, хмелевий аромат і приємну гірчинку. Вміст алкоголю в «Чернігівське» LAGER — 5,4% об.

Новий сорт виходить на ринок у преміальній пляшці, яку можуть оцінити як лояльні, так і потенційні споживачі бренда. Уже в листопаді українські цінителі пива побачать новинку «Чернігівське» LAGER на полицях магазинів.

«Запуск «Чернігівське» LAGER — це важлива частина стратегії розвитку бренда «Чернігівське». Зусилля великої команди, яка працює з брендом, спрямовані на те, щоб «Чернігівське» залишалося найулюбленішим пивом українців, відповідало їхнім очікуванням і потребам, радувало та приємно дивувало своїми змінами, розвитком і рухом вперед», — говорить Анна Руденко, маркетинг-менеджер «Чернігівське» та брендів економ-сегмента компанії «САН ІнБев Україна».