AB InBev оголошує Цілі зі сталого розвитку до 2025 року

21.03.2018

Світовий лідер у пивоварінні зобов'язується досягти нових амбітних цілей і розпочинає масштабні проекти

Компанія Anheuser-Busch InBev (AB InBev) представила цілі у сфері сталого розвитку до 2025 року. Дані цілі включають підтримку ефективного аграрного виробництва, дбайливе ставлення до води, роботу з екологічною упаковкою і протидію зміні клімату. Досягнення цих цілей направлене на отримання всеосяжного ефекту, так як передбачає навчання тисяч аграріїв новим технологіям і навичкам, забезпечення доступу до води та поліпшення її якості в проблемних регіонах, партнерство з постачальниками для збільшення обсягу матеріалів, що переробляються, і зростання частки відновлюваної електроенергії у регіональних мережах.

Досягнувши раніше поставлених цілей, компанія вирішила розширити свої екологічні та соціальні зобов'язання, впроваджуючи нові програми, які матимуть позитивний вплив на суспільство.

Будучи глобальною пивоварною компанією, AB InBev має унікальні можливості знаходити локальні рішення для конкретних екологічних і соціальних проблем. Це стане можливим завдяки нещодавно створеному 100+ Sustainability Accelerator, який дозволить залучати вчених, технічних фахівців і підприємців з усього світу для створення необхідних рішень.

100+ Sustainability Accelerator націлений на вирішення соціально значущих завдань до 2025 року. Акселератор розвиватиме перспективні ідеї і потенційно успішні технології. Це відображає головну мету AB InBev — побудувати компанію, яка ефективно працюватиме наступні сто і більше років. Відповідатиме за діяльність акселератора відомий стартап-інкубатор ZX Ventures. На навчальних майданчиках у 9 різних регіонах акселератор щорічно збиратиме підприємців та інноваторів. Потім передбачена 10-тижнева програма для найкращих підприємців, під час якої протестують і адаптують створені рішення. Перший список питань, які потребують розгляду, оголосять у червні.

«Наша мрія об'єднувати людей, щоб робити світ кращим, тому ми прагнемо зберігати навколишнє середовище і підтримувати місцеві спільноти. Глобальна зміна клімату найактуальніша проблема людства, що впливає на природні ресурси, які використовуються у виробництві нашого високоякісного пива. Сьогодні як ніколи раніше ми розглядаємо сталий розвиток як каталізатор для інновацій, — сказав Карлос Бріто, генеральний директор AB InBev. — Наші Цілі і 100+ Accelerator доповнять одне одного, створюючи інструменти для вирішення екологічних і соціальних завдань. Ми впевнені, що такий підхід дозволить нам побудувати компанію, яка існуватиме протягом 100 і більше років».

«Ми розуміємо, що не можемо досягти наших цілей у сфері сталого розвитку самостійно. Як глобальна пивоварна компанія, що працює в більш ніж 50 країнах, ми раді слідувати своєму підприємницькому духу і співпрацювати з урядами, громадськими організаціями, університетами та інноваційними кластерами для вирішення найважливіших проблем людства», — прокоментував Тоні Мілікін, директор зі сталого розвитку та закупівель AB InBev.

Цілі зі сталого розвитку до 2025 року:

Ефективне агровиробництво: 100% агровиробників є висококваліфікованими, мають доступ до сучасних технологічних і фінансових рішень.

Дбайливе ставлення до води: 100% територій з дефіцитом водних ресурсів забезпечені більш доступною та якісною питною водою.

Екологічна упаковка: 100% нашої продукції випускаються в оборотній тарі або в упаковці переважно з перероблених матеріалів.

Протидія зміні клімату: 100% електроенергії, що закупається, надходять з відновлюваних джерел, викиди парникових газів у ланцюжку поставок знижені на 25%.

Для ознайомлення з детальною інформацією про Цілі перейдіть за посиланням