AB InBev та UNITAR об'єднали зусилля в боротьбі за безпеку на дорогах

22.02.2018

СЕО AB InBev Карлос Бріто і помічник Генерального секретаря Організації Об'єднаних Націй, виконавчий директор Навчального та науково-дослідного інституту Організації Об'єднаних Націй (UNITAR) Ніхіл Сет підписали угоду про стратегічне партнерство з метою підвищення безпеки дорожнього руху на міжнародному рівні. Державно-приватне партнерство сприятиме досягненню глобальної мети ООН — зниженню смертності та травматизму на дорогах удвічі до 2020 року.

Вирішення проблеми водіння в нетверезому стані потребує цілісного підходу, розробка якого також стане частиною завдань партнерства UNITAR і AB InBev. Дане співробітництво передбачає спільну роботу з урядами, організаціями, суспільством, науковими колами та бізнесом для обміну досвідом і впровадження ефективних підходів, що підвищують безпеку на дорогах. Програма включатиме як просвітницькі заходи (тематичні конференції та семінари), так і конкретні заходи щодо вирішення точкових проблем у країнах, в яких питання дорожньої безпеки стоїть особливо гостро.

«Щодня все ми їздимо одними і тими ж дорогами, і саме від нас залежить, наскільки вони будуть безпечними. Наша співпраця з всесвітньою громадською організацією зможе вплинути на поліпшення глобальної безпеки дорожнього руху. Я дуже радий появі нових можливостей у цьому напрямку, які відкриває дане партнерство, і з нетерпінням чекаю його результатів», — зазначив Карлос Бріто, генеральний директор Anheuser-Busch InBev.

За даними ВООЗ, щорічно дорожньо-транспортні пригоди в усьому світі забирають понад 1,25 мільйона життів. При цьому в Україні статистика смертності в результаті ДТП — одна з найвищих в Європі. Згідно зі звітом Нацполіціі, за весь 2017 рік в Україні було зафіксовано понад 114 тисяч випадків керування транспортними засобами в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння.

Просвітницька робота в даному напрямку має надзвичайно важливе значення, і компанія «САН ІнБев Україна», окрім поточних проектів, братиме активну участь у глобальних ініціативах Anheuser-Busch InBev для підвищення безпеки на дорогах України.