Компанія ПРАТ "АБІНБЕВ ЕФЕС УКРАЇНА", як частина глобальної компанії AB InBev, визнає важливу роль, яку відіграє міжнародний бізнес у вирішенні екологічних проблем у світі, таких як нестача води і зміна клімату.

Ми також знаємо, що реальний прогрес може бути досягнуто тільки завдяки колективній співпраці компаній, урядів, неурядових організацій, громад та інших зацікавлених сторін. Саме тому ми беремо участь у таких ініціативах, як Глобальний договір ООН, Програма ООН з навколишнього середовища та інших міжнародних проектах з метою пошуку вирішення ключових екологічних проблем людства.  Зокрема, ми  долучаємось до попередньо взятих на себе зобов’язань щодо внеску у виконання "Цілей розвитку тисячоліття", сформульованих в рамках Саміту Тисячоліття в 2000 році та затверджених Генеральною Асамблеєю ООН, одна з яких – забезпечити екологічну стабільність, скорочуючи користування природними ресурсами.

Ми докладаємо максимум зусиль, щоб підвищити ефективність і скоротити вплив  на навколишнє середовище в процесі діяльності, визначивши вісім екологічних цілей до 2017 (дізнатись детальніше). Для досягнення цих цілей, ми використовуємо централізовану систему екологічного менеджменту і встановили зовнішній консультативний комітет.