Всесвітній День охорони праці

Люди – величезна цінність нашої Компанії. Ми беремо на себе відповідальність за здоров'я та безпеку всіх своїх співробітників. В АB InBev встановлені найвищі стандарти безпеки праці, що відслідковуються за цілою низкою показників на щоденній основі і є одним з основних показників ефективності менеджменту компанії. Ми використовуємо найсучасніші системи навчання персоналу, постійно працюючи над удосконаленням виробничих технологій та заходів безпеки.

В рамках щорічної міжнародної кампанії щодо сприяння безпечним умовам праці, компанія ПРАТ «АБІНБЕВ ЕФЕС УКРАЇНА» проводить ряд профілактичних заходів, приділяючи особливу увагу підвищенню рівня інформованості своїх співробітників про правила промислової безпеки та охорони праці. 

Компанія ПРАТ «АБІНБЕВ ЕФЕС УКРАЇНА» здійснює дані ініціативи як частина компанії Anheuser-Busch InBev, яка підтримує програму Глобальної стратегії Міжнародної організації праці в галузі безпеки та гігієни праці з 2010 року, одночасно відзначаючи цей день у всіх 26 країнах присутності. Турбота про співробітників, їх здоров'я та умови праці – один з головних напрямків реалізації цієї гуманітарної ініціативи в рамках втілення глобальної мрії нашої компанії: Бути кращою пивоварною компанією, яка об'єднує людей, щоб робити світ кращим.

Всесвітній день охорони праці проводиться на кожному з трьох відділень компанії ПРАТ «АБІНБЕВ ЕФЕС УКРАЇНА» – Чернігівському, Харківському та Миколаївському, а також в усіх офісах продажів щорічно 28 квітня. Незважаючи на те, що протягом року всі працівники компанії регулярно проходять інструктаж з правил техніки безпеки праці, беруть участь у навчальних семінарах, цього дня ПРАТ «АБІНБЕВ ЕФЕС УКРАЇНА» здійснює додаткову низку профілактичних заходів: на заводах відбуваються навчальні тривоги, конкурси серед водіїв навантажувальних машин на найбільш точне навантаження. Нашим працівникам, а також співробітникам компаній-партнерів роздаються спеціальні пам'ятки про технологічну безпеку. Працівники офісів продажів додатково проінструктовані про безпеку водіння і правилах користуванні електроприладами.

Темою 2016 року стала безпека дорожнього руху.