Компанія ПРАТ "АБІНБЕВ ЕФЕС УКРАЇНА" – частина найбільшої в світі пивоварної компанії AB InBev. В Україні компанія прагне стати кращою, залучаючи до співпраці дійсно талановитих людей, адже тільки лідери можуть вести компанію вперед.
Компанія вітає позитивну атмосферу відкритого спілкування. У нас прийнято звертатися один до одного на «ти», і часто за чашкою кави вирішувати серйозні бізнес-завдання та обговорювати амбітні ідеї. Наша добра традиція – тематичні пивні п'ятниці! У київському офісі навіть є справжня барна стійка. Але при цьому ми пам’ятаємо про важливу місію компанії – бути послом відповідального споживання алкоголю.
В компанії немає дрес-коду. Юристи ходять на роботу в краватках, а маркетологи в кедах, але це не заважає їм бути однією командою і досягати спільної мети. У компанії все відбувається за таким принципом: важлива не форма, а зміст. Головне – не боятися брати відповідальність і приймати рішення.
Перевага роботи в нашій компанії – динаміка, структурованість, можливість швидкого кар’єрного росту не лише в Україні, але і по всій Європі, тому що ми є частиною Європейського підрозділу компанії AB InBev.
Компанія ПРАТ "АБІНБЕВ ЕФЕС УКРАЇНА" – відмінне місце для енергійних, талановитих і відданих справі людей!