Чернігівська броварня – це Батьківщина пива №1 в Україні "Чернігівське Світле"

Чернігівська броварня була побудована у 1976 році з використанням чеських технологій. Броварня стала основним виробничим підрозділом Чернігівського виробничого об'єднання пиво-безалкогольної промисловості Держагропрому СРСР, продукція якої, продавалася на території Чернігівщини і транспортувалася в сусідні Київську, Сумську та Брянську області. 

Сьогодні тут працює понад 350 спеціалістів, які добре знають та люблять свою справу, а щодня може розливатися більше 1,45 млн. л. пива. Саме завдяки щоденній праці експертів та сучасному обладнанню броварні – вода, солод, хміль та дріжджі перетворюються в найбільш відомі торгівельні марки пива в Україні.

Броварня має свої глибоководні свердловини та новітні очисні споруди. Чернігівська броварня має ліцензію на виробництво пива Beck's, що випускається за німецьким законом про чистоту пивоваріння.

Саме тут вариться крафтове пиво Хмелевус.​

Продукція:
Stella Artois Світле, Staropramen Cвітле, Staropramen Пшеничне, Taller, Taller Maibock, Beck’s, Чернігівське Світле, Чернігівське Міцне, Чернігівське Біле, Чернігівське Lager, Рогань Традиційне Світле, Хмелевус. 

Контакти:
Чернігівське відділення ПРАТ "АБІНБЕВ ЕФЕС УКРАЇНА"
14037, м. Чернігів, вул. Інструментальна, 20 
Тел: (0462) 65-26-02, Факс: (0462) 65-15-76

Для запису на екскурсію:
заповніть електронну форму або зателефонуйте за номером (050) 413 70 77