Старий Мельник з діжки

Про бренд

"Старий Мельник з діжки" – пиво преміум-класу, створене для людей, які прагнуть досягти бездоганності у всьому та не готові йти на компроміси.

Його рецепт удосконалювався роками. Адже тільки постійний рух до поставленої мети приносить бажану нагороду. Кращі пивні інгредієнти, увага до деталей, глибока повага до традицій подарували нам особливу гармонію смаку пива "Старий Мельник з діжкі".

Оригінальна упаковка, стилізована під пивну діжку, передає елегантний та стриманий дух бренду.

Пиво світле «Старий Мельник з діжки Світле»

Традиційне світле пиво з вмістом алкоголю 5%, має насичений смак та яскраві нотки хмелю. Особливістю даного сорту є використання пророщеного на солодовнях добірного ячменю і спеціально підготовленої пивоварної води - для виразності і чистоти смаку.

Тип упаковки: скляна пляшка 0.45л.

Виробництво: Україна

Пиво світле «Старий Мельник з діжки М'яке»

Пиво з вмістом алкоголю всього 4,2%. Має легкий освіжаючий смак з тонкими нотками хмелю і приємним післясмаком. Особливістю виробництва даного сорту є додавання трьох сортів хмелю в три етапи - для помірної гіркоти, аромату і м'якості смаку.

Тип упаковки: скляна пляшка 0.45л.

Виробництво: Україна

Пиво темне «Старий Мельник з діжки Темне Оксамитове»

Особливістю Оксамитового є спеціальна рецептура, заснована на трьох видах солоду - світлого, паленого і карамельного. Завдяки цьому, смак пива виходить м'яким, оксамитовим з помірною гірчинкою. Містить 4,2% алкоголю.

Тип упаковки: скляна пляшка 0.45л.

Виробництво: Україна