Miller Genuine Draft

Про бренд

Пивна традиція Miller була створена Фредеріком Дж. Міллером в Мілуокі, штат Вісконсін, США у 1985 році. Miller Genuine Draft – це високоякісне пиво в яскравій упаковці, яке виробляється з найкращих інгредієнтів із застосуванням найпередовіших технологій. При його виробництві використовується чиста вода, ячмінний солод, спеціальний хміль і дріжджі.

Революційна технологія чотирикратної холодної фільтрації дозволяє зберегти м'який і освіжаючий смак розливного пива без пастеризації. А додавання світлостабільного хмелю зберігає смак Miller навіть в прозорій пляшці.

Золота, з ефектом світіння, пляшка з контрастною чорною етикеткою завершує образ «яскравого» пива, виділяючи Miller серед конкурентів, роблячи його унікальним не пастеризованим пивом в прозорій пляшці.

Сьогодні, Miller Genuine Draft – ікона нічного життя у всьому світі. Воно створене для успішних, стильних і волелюбних особистостей, які люблять підкреслювати свою індивідуальність та виділятися.

Створене для спільних прогулянок з друзями, походами на концерт чи фестиваль. Miller – це особливе пиво, для особливих подій.

Відвідати сайт бренду