«Навчальний курс для представників роздрібної торгівлі»глобальна ініціатива компанії, що охопила більше 1 мільйона людей, задіяних у продажу алкоголю по всьому світу. Це перший проект такого масштабу, зафіксований Книгою рекордів Гіннеса (дізнатись більше)  
Проект стартував 19 вересня 2014, у День відповідального споживання пива. 
В рамках проекту, представники роздрібної торгівлі будь-якого типу: продавці, бармени, офіціанти проходять онлайн-тренінг, розроблений фахівцями нашої компанії, на спеціальному сайті beer-training.com.ua  

Програма тренінгу дозволяє запам'ятати основні законодавчі положення, що стосуються теми продажу алкоголю, а також отримати ґрунтовну інформацію про історію пивоваріння та культуру споживання пива. Основний акцент зроблений на відповідальний продаж алкоголю. По завершенню навчання всі учасники проходять тест на знання ключової інформації та отримують персональний сертифікат, що підтверджує успішність засвоєних знань.
За 2 роки існування проекту працівники компанії ПРАТ "АБІНБЕВ ЕФЕС УКРАЇНА" навчили відповідального продажу алкоголю понад 25 000 продавців в Україні.
Цей проект – одна з багатьох ініціатив компанії, що проходить в рамках реалізації стратегії з Корпоративної соціальної відповідальності - Better World.