Київський регіон (Київська область)
03680, м. Київ, вул. Фізкультури, 30-В
Тел: (044) 201 40 00(4090)
E-mail: V.Skochek@ab-inbev.com


Центральний регіон (Сумська, Житомирська, Черкаська, Вінницька та Чернігівська область)
03680, м. Київ, вул. Фізкультури, 30-В
Тел: (044) 389 42 77
E-mail: Irina.Morozova@suninterbrew.kiev.ua


Північно-Східний регіон (Харківська, Полтавська, Луганська область)
61000, м. Харків, вул. Роганська 161, 5 поверх, офіс 501
Тел: (050) 445 61 75​ 
E-mail: Oleksandra.Kolesnichenko@AB-Inbev.com


Південно-Східний регіон (Дніпропетровська, Донецька, Запорізька область)
49100, м. Дніпропетровськ, вул. Мандриківська, 276, офіс 7
Тел: (050) 445 61 74
E-mail: Alena.Bondarenko@ab-inbev.com


Південний регіон (Одеська, Миколаївська, Херсонська, Кіровоградська область)
м. Одеса, вул. Генерала. Цветаєва, 18
Тел: (048) 786 96 91

E-mail: Evgeniya.Khmara@AB-Inbev.com


Західний регіон (Закарпатська, Львівська, Івано-Франківська, Чернівецька область)
79019, р. Львів, вул. Городницька, 43а
Тел: (0322) 971 439, (0322) 971 435         
E-mail: I.Duda@ab-inbev.com


Північно-Західний регіон (Рівненська, Волинська, Хмельницька, Тернопільська область)
33023, м. Рівне, вул. Грушевського, 77, офіс 505, 508.
Тел: (0362) 460 923
E-mail: Nataliya.Romanuk@AB-Inbev.com


Просимо звертатися за вказаними адресами тільки з питань співробітництва.
З усіх інших питань звертайтеся на нашу "Гарячу лінію"