Stella Artois підготувала подарунок до зимових свят

28.11.2016

Напередодні зимових свят Stella Artois, бельгійське пиво №1 у світі, традиційно вітає своїх прихильників в Україні лімітованою різдвяною серією пива, доставленого прямо з Бельгії.
Зимові свята – це особливий час для бренду Stella Artois, історія якого починалася у 1366 році. Адже перше пиво було зварене як різдвяний подарунок для мешканців бельгійського містечка Левен. І саме на честь різдвяної зірки, що вказала волхвам шлях до Віфлеєму, пиво й отримало назву Stella Artois, оскільки «stella» латиною означає «зірка». В пам’ять про ті далекі часи на пляшках лімітованої серії щороку «запалюється» зірка. Це означає, що пиво Stella Artois вариться з тією ж турботою і вірністю традиціям, що й кілька століть тому.
Під час різдвяних свят Stella Artois буде представлена українцям у традиційному особливому форматі – у пляшці об’ємом 0,75 літри, виконаної в оригінальному дизайні. Її вінтажний стиль з імітацією старовинного скла і корком з натурального дерева підкреслює багаті традиції й високу якість пива Stella Artois.
«Щороку ми вітаємо українців із різдвяними святами, бажаємо їм миру й злагоди, нагадуючи про традиції та вічні цінності. У цей особливий час ми заохочуємо людей частіше зустрічатися та ділитися теплом спілкування, – говорить Дар'я Селінна, старший бренд-менеджер ТМ Stella Artois компанії САН ІнБев Україна. – Лімітована серія Stella Artois якнайкраще цьому сприяє, бо підходить для дружніх компаній, допомагаючи створити неповторний святковий настрій».
Продовжуючи ще одну свою традицію, на цей раз не таку давню, у рамках сезонної промокампанії бренд представив різдвяний відеоролик, знятий нью-йоркською агенцією Mother NY. З року в рік святкова відеоайдентика Stella Artois вирізняється атмосферністю і генерує позитивні емоції.