«САН ІнБев Україна» запускає новий бренд CHILL

25.04.2017

З приходом літа настає час напоїв, що освіжають – споживачі чекають нових легких смаків. Тому компанія «САН ІнБев Україна» у співпраці з International Flavors & Fragrances, відомим розробником смаків та ароматів, представила бренд CHILL.

Лінійка нового напою представлена трьома трендовими смаками. Sweet – зі смаком лайма та цукрової тростини, Spicy – зі смаком віскі, а також Sour – зі смаком лимона, лайма та чаю мате. Символом кожного смаку стали популярні «мемові» тварини – коала, лінивець та лама. Філософія бренда заснована на позитивному настрої, котрий відображається у гаслі кампанії – «Залипаю, нікого не чіпаю».
Кожний із представлених смаків вирізняється відсутністю традиційної пивної гіркоти. Новинка випускається з квітня 2017 року на Харківській броварні компанії у скляних пляшках об’ємом 0,5 л із вмістом алкоголю 5%.
«При розробці нового бренда ми хотіли відійти від банальних фруктових смаків та дизайну, запропонувавши щось абсолютно нове та оригінальне. Ми залучили до співпраці IFF та Leo Bernett, які й створили незвичайні для нашого ринку трендові смаки та неповторний зовнішній вигляд CHILL», – розповідає Катерина Зражевська, маркетинг-менеджер брендів преміального сегмента компанії «САН ІнБев Україна».