BUD виходить на український ринок із пивом, яке містить 0,0% алкоголю

06.04.2017

У квітні харківське відділення САН ІнБев Україна розпочало випуск BUD Prohibition Brew, вміст алкоголю в якому – 0,0%, а смак не відрізняється від класичного лагеру.

Для виготовлення пива використовуються вода, солод, рис і хміль. Букові стружки поліпшують процес бродіння, насичуючи пиво вуглекислотою та надаючи м’якості смаку, що є відмінною рисою «Короля пива». На останньому етапі виробництва застосовується унікальна технологія деалкоголізації, завдяки якій пиво втрачає алкоголь, зберігаючи автентичний смак BUD.

Назва BUD Prohibition Brew — це данина пивоварним традиціям бренду, а також нагадування про часи Prohibition Era, тобто «Сухого закону», запровадженого в США в 1920-х. У ті роки BUD одним із перших розпочав виробництво безалкогольного пива. Сьогодні, майже через сто років, «Король пива» відродив традицію, створивши Bud Prohibition Brew безпрецедентної якості.

«Запуск BUD Prohibition Brew з 0,0 % алкоголю  став відповіддю на підвищений інтерес споживачів до безалкогольного пива не тільки в Україні, а й в усьому світі, – говорить Вероніка Куца, старший бренд-менеджер ТМ BUD компанії САН ІнБев Україна. – Безалкогольна новинка – ідеальний вибір для робочого ланчу або ж для тих, хто за кермом. З BUD Prohibition Brew ви переконаєтеся, що можна насолоджуватися улюбленим пивом навіть, коли вживання алкоголю є небажаним або неможливим. Наша компанія послідовно просуває ідею відповідального споживання пива. Саме тому запуск новинки є важливим етапом реалізації міжнародної програми корпоративної соціальної відповідальності».